Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire cutie de jonctiune si mansonare cabluri Al. Soimilor b.3 sc.B
- Număr anunț
- DA23056547
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-URSA SERVCOM SRL (CUI RO7782958)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 834,71 RON
- Valoare atribuită
- 834,71 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 14:49
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
834,71 RON
din 834,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro