Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh, 5-Pack

Număr anunț
DA23055786
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.721,20 RON
Valoare atribuită
2.721,20 RON
Data publicării
16.05.2019 14:20
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.721,20 RON

din 2.721,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.