Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Amenajare si intretinere de spatii verzi
- Număr anunț
- DA23055700
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
- Furnizor / câștigător
- BLUMEN GARTEN SRL (CUI 18155776)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.403,37 RON
- Valoare atribuită
- 8.403,37 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 14:17
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.403,37 RON
din 8.403,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro