Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie pentru delegarea gestiunii Serviciului public de transport local

Număr anunț
DA23051403
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
FIP CONSULTING (CUI RO18423208)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.000 RON
Valoare atribuită
37.000 RON
Data publicării
16.05.2019 11:43
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.000 RON

din 37.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.