Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC BX1400UI Back-UPS, 1400VA / 700W, 230V, AVR, Line Interactive

Număr anunț
DA23049956
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BIHOR (CUI 4245003)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.380 RON
Valoare atribuită
2.380 RON
Data publicării
16.05.2019 10:58
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.380 RON

din 2.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.