Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUCURSALA ELECTRIFICARE CONSTANTA-furtun dn8-6200
- Număr anunț
- DA23064430
- Autoritate contractantă
- ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
- Furnizor / câștigător
- ARDAROM ACTIV SRL (CUI RO31182727)
- Cod CPV
- 34312000-7 · Piese pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 903,38 RON
- Valoare atribuită
- 903,38 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 11:39
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
903,38 RON
din 903,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro