Ofertă refuzată Cumpărare directă

pavaj stradal , borduri

Număr anunț
DA23013237
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTARE A DOMENIULUI PUBLIC SLOBOZIA (CUI 7326960)
Furnizor / câștigător
OYL EXPERT PAVAJE SRL (CUI 37123800)
Cod CPV
44113120-2 · Dale de pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.857 RON
Valoare finală
114.857 RON
Data publicării
13.05.2019 13:05
Data finalizării
17.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.