Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII REPARATII ATV
- Număr anunț
- DA23055829
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
- Furnizor / câștigător
- JOHNS GARAGE SRL (CUI 35069764)
- Cod CPV
- 34113200-4 · Vehicule pentru orice tip de teren (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 887,39 RON
- Valoare atribuită
- 887,39 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 14:22
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
887,39 RON
din 887,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro