Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASINA DE SPALAT ARCTIC APL81222XLW3, 8 kg, clasă energetică A+++, 1200rot/min
- Număr anunț
- DA23059061
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Literaturii Romane Iasi (CUI 4541670)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39713210-8 · Masini de spalat si uscat rufe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.133,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.133,50 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 07:36
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.133,50 RON
din 1.133,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro