Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMENAJARE PLATFORMA CAROSABILA PLACATA CU PAVELE SI REALIZAREA UNUI ZID DESPARTITOR
- Număr anunț
- DA23061937
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTESTI (CUI 4541289)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT DROBOTĂ S.R.L. (CUI RO39986450)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.000 RON
- Valoare atribuită
- 58.000 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 10:14
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.000 RON
din 58.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro