Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDICAMENTE: GLUCONAT DE CALCIU 94mg/ml X 20 SOL. INJ.; Cetebe Imuno-Active x 60 capsule

Număr anunț
DA23063525
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
CASA DAMAJ SRL (CUI RO12321420)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31,50 RON
Valoare atribuită
31,50 RON
Data publicării
17.05.2019 11:08
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31,50 RON

din 31,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.