Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartele pentru determinarea compatibilitatii prin test Coombs indirect - LISS/Coombs - 004014

Număr anunț
DA23063273
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
17.05.2019 10:58
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.