Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SANDOSTATIN 100MCG/1ML SOL INJ
- Număr anunț
- DA23050179
- Autoritate contractantă
- Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,56 RON
- Valoare atribuită
- 129,56 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 11:06
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129,56 RON
din 129,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro