Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEDICAMENTE 7 POZITII
- Număr anunț
- DA23039169
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
- Furnizor / câștigător
- RODAL FARM SRL (CUI RO22706628)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.046 RON
- Valoare atribuită
- 3.046 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 12:23
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.046 RON
din 3.046 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro