Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE DISP.V ALB 150/SET 20BAX 2STR
- Număr anunț
- DA23053046
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 4718918)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.128 RON
- Valoare atribuită
- 1.128 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 12:46
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.128 RON
din 1.128 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro