Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie igienica jumbo 170 m
- Număr anunț
- DA23045460
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET (CUI 4266561)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319,24 RON
- Valoare atribuită
- 319,24 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 17:01
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319,24 RON
din 319,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro