Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE

Număr anunț
DA23063952
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
PALDYA-COM SRL (CUI 18891080)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.883,20 RON
Valoare atribuită
1.883,20 RON
Data publicării
17.05.2019 11:22
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.883,20 RON

din 1.883,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.