Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Autoutilitara DACIA DUSTER VU CONFORT1.5 DCI 109 CP 4X4 cu specificatii conform descrierii.
- Număr anunț
- DA23060987
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE DRUMURI BACAU (CUI 14503401)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.582,40 RON
- Valoare atribuită
- 71.582,40 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 09:40
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
71.582,40 RON
din 71.582,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro