Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT MENTENENTA Fujitsu fi-7240

Număr anunț
DA23059867
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Statistica Iasi (CUI 4540151)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.700,16 RON
Valoare atribuită
15.700,16 RON
Data publicării
17.05.2019 08:50
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.700,16 RON

din 15.700,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.