Ofertă acceptată Cumpărare directă

kit reparatie pivot aug 57125

Număr anunț
DA23058166
Autoritate contractantă
Apa Termic Transport SA (CUI RO1225869)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
34327200-7 · Coloane si cutii de directie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,12 RON
Valoare atribuită
169,12 RON
Data publicării
16.05.2019 15:59
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 16:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,12 RON

din 169,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.