Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GARD METALIC CU BARE VERTICALE DREPTE H=1,80M
- Număr anunț
- DA23056456
- Autoritate contractantă
- AS3-ADMINISTRARE STRAZI S3 SRL În insolvență-in insolvency – en procedure collective (CUI RO37804080)
- Furnizor / câștigător
- GEVA CONSTRUCT AMBIENT SRL (CUI RO31637470)
- Cod CPV
- 34928200-0 · Garduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.800 RON
- Valoare atribuită
- 107.800 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 14:46
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 16:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107.800 RON
din 107.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro