Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb altele decat cele auto

Număr anunț
DA23054821
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN TELEORMAN (CUI 7491894)
Furnizor / câștigător
SABIAUTO KIT SRL (CUI RO37188338)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,80 RON
Valoare atribuită
101,80 RON
Data publicării
16.05.2019 13:47
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,80 RON

din 101,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.