Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE SCOLI DA DANS

Număr anunț
DA23054444
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA ARGOVEI (CUI 4445338)
Furnizor / câștigător
POTOSCA MARIANPERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 32752915)
Cod CPV
92342000-0 · Servicii de scoli de dans (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
16.05.2019 13:35
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.