Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sort pentru protectie radiologica cu o fata

Număr anunț
DA23044651
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL (CUI RO29724745)
Cod CPV
35113420-9 · Imbracaminte de protectie impotriva agentilor nucleari si radiologici (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.212 RON
Valoare finală
4.212 RON
Data publicării
15.05.2019 15:45
Data finalizării
17.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.