Acasă · Licitații
· Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilete de avion Bucuresti - Bruxelles si retur (2 pers)
- Număr anunț
- DA23054465
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA) (CUI 4267028)
- Furnizor / câștigător
- QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
- Cod CPV
- 63512000-1 · Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.952,06 RON
- Valoare atribuită
- 4.952,06 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 13:36
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.952,06 RON
din 4.952,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro