Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detector scurgeri gaze ROTEST ELECTRONIC 3 Rothenberger , cod 66080
- Număr anunț
- DA23034660
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 38543000-3 · Echipament de detectare a gazelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.294,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.294,10 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 09:52
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.294,10 RON
din 2.294,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro