Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prajitor de paine ELECTROLUX Expressionist Collection EAT7800, 980W, inox

Număr anunț
DA23057716
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374296)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711330-1 · Prajitoare de paine electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,01 RON
Valoare atribuită
293,01 RON
Data publicării
16.05.2019 15:36
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293,01 RON

din 293,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.