Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuptor incalzire

Număr anunț
DA23057218
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
Cod CPV
39711361-7 · Cuptoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.042,02 RON
Valoare atribuită
5.042,02 RON
Data publicării
16.05.2019 15:15
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.042,02 RON

din 5.042,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.