- Număr anunț
- DA23051940
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PROTECTIE A MEDIULUI DAMBOVITA (CUI 4402787)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 39112000-0 · Scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,18 RON
- Valoare atribuită
- 462,18 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 12:04
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,18 RON
din 462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro