Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOTARE CABANA MUNCITORI SILHOASA

Număr anunț
DA23046462
Autoritate contractantă
Comunei Lunca Ilvei (Primaria Lunca Ilvei) (CUI 4730598)
Furnizor / câștigător
MOB-VITEX SRL (CUI 16287606)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.126,50 RON
Valoare atribuită
15.126,50 RON
Data publicării
16.05.2019 08:36
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.126,50 RON

din 15.126,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.