Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspirator cu filtrare in apa, 4l, 1600W

Număr anunț
DA23022914
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497,08 RON
Valoare atribuită
497,08 RON
Data publicării
14.05.2019 10:51
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497,08 RON

din 497,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.