Ofertă refuzată Cumpărare directă

Husa targa, cearceaf 90 cm x 210 cm

Număr anunț
DA22927541
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
GLOBAL MEDICAL PROTECT SRL (CUI RO32767681)
Cod CPV
39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.110 RON
Valoare finală
1.110 RON
Data publicării
02.05.2019 11:51
Data finalizării
17.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.