Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de servicii de pregatire (meditatii) bacalaureat

Număr anunț
DA23045720
Autoritate contractantă
COMUNA VLAD TEPES (CUI 3796829)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EDUCATION & CONSULTANCY SRL (CUI 36897625)
Cod CPV
80410000-1 · Servicii scolare diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.500 RON
Valoare atribuită
37.500 RON
Data publicării
15.05.2019 19:14
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.500 RON

din 37.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.