Ofertă acceptată Cumpărare directă

CURS SCOALA DE SOFERI

Număr anunț
DA23027003
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
BIDI TRANS SRL (CUI RO408965)
Cod CPV
80411100-9 · Servicii de examene pentru obtinerea permisului de conducere auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.870 RON
Valoare atribuită
6.870 RON
Data publicării
14.05.2019 13:12
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.870 RON

din 6.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.