Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale Diverse Intretinere
- Număr anunț
- DA23065289
- Autoritate contractantă
- GRADINITA "ARICI POGONICI"GHERLA (CUI 17958220)
- Furnizor / câștigător
- SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI RO12529456)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 388,52 RON
- Valoare atribuită
- 388,52 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 12:11
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
388,52 RON
din 388,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro