Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASA DE CALCAT,CALANDRU INDUSTRIAL CU INCALZIRE ELECTRICA, 1600 m;FIER DE CALCAT CU BOILER

Număr anunț
DA23064945
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
42718100-3 · Masini de calcat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.112,78 RON
Valoare atribuită
22.112,78 RON
Data publicării
17.05.2019 11:57
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.112,78 RON

din 22.112,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.