Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda dublu adeziva transparenta 15 mm x 10 m
- Număr anunț
- DA23062573
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI RO1581793)
- Furnizor / câștigător
- TAB WEB IT SOLUTIONS SRL (CUI 34968185)
- Cod CPV
- 44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180 RON
- Valoare atribuită
- 180 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 10:35
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
180 RON
din 180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro