Ofertă acceptată
Cumpărare directă
R0TI FIXE 100MM FR G3478-DRR100-P62+TEN
- Număr anunț
- DA23059253
- Autoritate contractantă
- TEATRUL DRAMATIC FANI TARDINI (CUI 3127514)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72,16 RON
- Valoare atribuită
- 72,16 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 08:09
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72,16 RON
din 72,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro