Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perie maturatoare stradala marca HECHT 8101 B5

Număr anunț
DA23055838
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722 RON
Valoare atribuită
722 RON
Data publicării
16.05.2019 14:23
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722 RON

din 722 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.