Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou din plasa bordurata zincata 2000x2500

Număr anunț
DA23051167
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
MATEI DAVID CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35215673)
Cod CPV
44313000-7 · Plasa metalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.870 RON
Valoare atribuită
132.870 RON
Data publicării
16.05.2019 11:36
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.870 RON

din 132.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.