Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii spatii la Agentia LOTO 010-008 B-dul Unirii Buzau
- Număr anunț
- DA23028851
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Furnizor / câștigător
- IDEON AMC CONSTRUCT INSTAL SRL (CUI 34522130)
- Cod CPV
- 45443000-4 · Lucrari de fatade (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.655,23 RON
- Valoare finală
- 2.655,23 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 14:17
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.