Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie lacate

Număr anunț
DA23047101
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01710 (CUI 5033661)
Furnizor / câștigător
TEROM SRL (CUI RO17388854)
Cod CPV
44521210-3 · Lacate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,80 RON
Valoare atribuită
154,80 RON
Data publicării
16.05.2019 09:09
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,80 RON

din 154,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.