Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE APARARE IMPOTRIVA INUNDATIILOR COMUNA NUFARU”(Reabilitare diguri)

Număr anunț
DA23059902
Autoritate contractantă
Comuna Nufaru (CUI 4508720)
Furnizor / câștigător
EXCAVARE COLEA SRL (CUI RO27309971)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
17.05.2019 08:52
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.