Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparație trotuare și rigole în loc.Beznea, com.Bratca

Număr anunț
DA23055505
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
Cod CPV
45233253-7 · Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413.942,48 RON
Valoare atribuită
413.942,48 RON
Data publicării
16.05.2019 14:10
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413.942,48 RON

din 413.942,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.