Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Informatic INFOPRIM - Modul Registrul electronic al impozitelor si taxelor locale

Număr anunț
DA23046338
Autoritate contractantă
COMUNA HORODNIC DE SUS (CUI 15562708)
Furnizor / câștigător
HUEANU-AIRINEI V. ROBERT-CATALIN (CUI 40633087)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.999 RON
Valoare atribuită
14.999 RON
Data publicării
16.05.2019 08:29
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.999 RON

din 14.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.