Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie + revizie GL.10.M0C
- Număr anunț
- DA23052926
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Galati (CUI 18263301)
- Furnizor / câștigător
- APAN SRL (CUI RO2258503)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 949 RON
- Valoare atribuită
- 949 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 12:42
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
949 RON
din 949 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro