Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de cazare hotel
- Număr anunț
- DA23055984
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu (CUI 14121878)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.038,10 RON
- Valoare atribuită
- 4.038,10 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 14:29
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.038,10 RON
din 4.038,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro