Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,5% sub estimat
Achizitie tehnica de calcul pentru dotarea Serviciului Reglementari in Constructii
- Număr anunț
- CN1012110
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.050,42 RON
- Valoare atribuită
- 47.874 RON 27,5% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2019 08:40
- Anunț de atribuire
- CAN1023001
- Termen limită
- 19.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051528
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini echipamente IT SRC.doc.p7s
- FisaDate_DF1051528.pdf
- Formulare echipamente IT SRC.docx.p7s
- Model contract echipamente IT SRC.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
47.874 RON
din 66.050,42 RON estimat
27,5%
Adjudecat la 72,5% din estimat · economie 18.176,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.