Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,5% sub estimat
Imprimate specifice necesare desfasurarii activitatii in unitatile subordonate SRTFC CLUJ
- Număr anunț
- SCN1042518
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.662 RON
- Valoare atribuită
- 45.018,80 RON 5,5% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2019 11:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1019921
- Termen limită
- 17.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047061
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini imprimate specifice.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047061.pdf
- FORMULARE - imprimate la comanda.docx.p7s
- Model contract imprimate specifice.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SC DIACOSTAMPET SRL CUI 26101963
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MIRROR GROUP PRINT SRL-D CUI 35371761
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GROSSO S.R.L. CUI RO 4163868
Valoare atribuită
45.018,80 RON
din 47.662 RON estimat
5,5%
Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 2.643,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.