Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,9% sub estimat

Bilete avion Cluj Napoca – Bruxelles şi retur

Număr anunț
DA23023114
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
COLIBRI TOUR SRL (CUI RO15802061)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.472 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
14.05.2019 10:59
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.472 RON

din 1.500 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.